fbpx

ZĽAVY AŽ DO 50%  !

Vyhľadať
Close this search box.

Dámske tričko BLANCA PURA – Čierna

Potešte svoj streetwearový šatník novým dámskym tričkom BLANCA PURA. Toto tričko vám umožní vyjadriť svoj jedinečný štýl a zároveň si uctiť pamiatku jednej z najkontroverznejších postáv v histórii – Pabla Escobara. Na tomto tričku s čiernou farbou a bielym nápisom nájdete jeho kultové prezývky, ako sú „El Patron“, „Cartel de Medellin”. Okrem toho nájdete aj zloženie čistého kokaínu s molekulovou hmotnosťou 303,35 g/mol a chemický vzorec C17H23NO4.

Toto tričko nie je iba o Pablom Escobarovi a jeho kriminálnych aktivitách, ale aj o histórii mesta Medellín, kde sa narodil. Text „Flaboradora v Distributora por los Extraditables Medellin de departamento de Antiquia“ vám pripomenie, že kolumbijské mesto Medellín bolo kedysi centrom drogovej kultúry a Pablo Escobar bol jedným z hlavných aktérov tejto éry. Toto tričko sa preto stáva skvelým spôsobom, ako si uctiť pamiatku na jednu z najzaujímavejších postáv v histórii a zároveň vyjadriť svoj streetwearový štýl.

Dámske tričko BLANCA PURA je vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré vám zaručia pohodlie počas celého dňa. Jeho moderný strih a jednoduchý dizajn sú ideálne pre každú streetwearovú kolekciu. Takže neváhajte a pridajte si do svojho šatníka toto skvelé dámske tričko, ktoré sa stane skvelým doplnkom každého vášho outfitu.

Original price was: 39,90 €.Current price is: 19,95 €.

Detail produktu

SKU: W039
  • Bežný strih
  • Zloženie: 100% Bavlna
  • Vyrobené v EU
  • Originálne dámske tričko El Patron . Obohaťte svoju zbierku o toto štýlové tričko BLANCA PURA z kolekcie NARCOWEAR.

Ďalšie informácie

Farba

Čierna

Veľkosť

S, M, L, XL, XXL, XXXL

Dizajn

Bežný strih

Pohlavie

Žena

Podobné produkty

Názory zákazníkov

5/5

“Velmi pohodlné a vkusné oblečenie. ”

5/5

“Originálne kúsky ktoré nikde inde nenájdeš !”

Vyhľadať
Close this search box.

KOLEKCIA

PRODUKTY

KOLEKCIA

PRODUKTY

Vyberte si presnejšie