ZĽAVY AŽ DO 50%  !

Vyhľadať
Close this search box.

El Patron – Oblečenie s exkluzívnym kolumbijským nádychom

El Patron je prémiová značka streetwearu, ktorá sa snaží zahrnúť prvky z latinskoamerickej kartelovej kultúry do svojho oblečenia aby tak vytvorila originálny štýl. Naše dizajny sú výrazné a odvážne, čo vám umožnuje prezentovať sa ako skutočný El Patrón (ochranca).

Naša značka nesie v sebe prvky drsného štýlu života a je inšpirovaná viacerímy kontroverznými a zároveň najznámejšími osobnosťami Medelínskeho kartelu ako sú Pablo Escobar (El Patron del mal ) a vodca kartelu Sinaloa Joaquin Guzmán alias El Chapo.

El Patron vznikol z vášne k latinskoamerickému štýlu života a záujmu o módu. Cítili sme, že chýba niečo autentické a originálne, a tak sme sa rozhodli vytvoriť svoju vlastnú značku, ktorá by priniesla niečo nové a unikátne. Pri tvorbe našej značky sme sa inšpirovali kolumbijským štýlom a kultúrou, ktoré je plná farieb a energie. Čo sme chceli preniesť aj do našich produktov.

V El Patron sme sa tiež inšpirovali bojovými umeniami, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou nášho životného štýlu. Naše oblečenie zahŕňa prvky bojových umení, čo dáva našim produktom výrazný a jedinečný charakter.

Ako značka sme sa rozhodli, že sa budeme venovať streetwearu, pretože tento štýl je pre nás najviac autentický a reprezentuje našu kultúru najlepšie. Naše produkty sú vyrábané z kvalitných materiálov a sú navrhované tak, aby boli pohodlné a odolné. Naše oblečenie je určené pre tých, ktorí chcú vyzerať jedinečne.

V El Patron sme hrdí na to, že sme inšpirovaní kolumbijským štýlom. Naša značka je určená pre tých, ktorí chcú vyjadriť svoju osobnosť a kultúru.

Ak hľadáte niečo originálne a autentické, El Patron je tu pre vás.

el-patron-logo_curves_white_wo_bacground
Vyhľadať
Close this search box.

KOLEKCIA

PRODUKTY

KOLEKCIA

PRODUKTY